Klub Malucha,

Żłobek,

Przedszkole

zabawa i nauka

Marka Re-Re-Kum-Kum® posiada chroniony znak towarowy.

Wszystkie wykorzystywane programy autorskie są zastrzeżone i chronione prawem. Wszelkie kopiowanie bez wymaganej zgody jest zabronione.

Nowinki

Dbając o zdrowie naszych pociech każde

pomieszczenie jest dezynfekowane

profesjonalnym ozonatorem.

Zdrowie

Pomieszczenia z wymianą powietrza, rekuperacja.

Oferta 2018

W naszych placówkach nie ma opłat za zajęcia dodatkowe, nie ma opłat za zajęcia specjalistyczne, terapeutyczne, językowe, itd.

_______________________________

CENNIK:

Klub Malucha/Żłobek - 750zł/msc

____________________________

zabawa

rozwój

języki obce- angielski niemiecki

n a u k a

własny plac zabaw

gabinet terapeutyczny

darmowe zajęcia dodatkowe

Najnowsze metody pracy z dziećmi. Różnorodność zajęć rozwijających. Nauka przez zabawę. Specjalny autorski program dostosowany do wieku dzieci. Mnóstwo zajęć dodatkowych, m.in. codziennie język angielski. W pełni wykwalifikowana kadra (wykształcenie wyższe, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, doświadczenie) - nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim zawodzie, kandydaci rzetelnie wybierani pod kątem predyspozycji do wykonywania zawodu. Bezpieczna okolica, bez dużego ruchu. Osobny plac zabaw. Nowoczesny budynek. Małe grupy. Indywidualne podejście do pracy z dzieckiem wpływające na rozszerzanie horyzontów poznawczych dziecka. Dużo zajęć sportowych, animacyjnych. Fachowa opieka logopedy, psychologa. I wiele, wiele innych – zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Sieroszewskiego 23, celem poznania szczegółów.

UWAGA ! NASZ PROGRAM JEST CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM I NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTYWANY W INNYCH PLACÓWKACH NA TERENIE KRAJU BEZ NASZEJ ZGODY.

Nasze placówki

Re-Re-Kum-Kum®

Klub Malucha Re-Re-Kum-Kum®

 

 

Zapraszamy na strone Klubu Malucha:

Przedszkole Językowe Re-Re-Kum-Kum z oddziałem terapeutycznym dla dzieci z autyzmem®

Zapraszamy na stronę Przedszkola:

Nowoczesność

- najnowsze metody, wykorzystanie technologii ICT, tablic interaktywnych – każda sala wyposażona jest w sprzęt do interaktywnej nauki i zabawy

Profesjonalizm

- profesjonalne podejście do kwestii sprawowania opieki, rozwoju i nauki dzięki doświadczeniu i wykształceniu Dyrektora Placówki (Pani Karolina Stępkowska), oraz najlepszej kadry – osób dla których dziecko jest najważniejsze, a swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem

Bezpieczeństwo

- bezpieczeństwo pomieszczeń dostosowanych do przepisów Sanepid-u, wyposażonych w przedmioty atestowane, pomieszczenia monitorowane 24h, teren wokół podlegający ciągłemu monitoringowi, kamery nagrywające, każde dziecko jest ubezpieczone w TU Warta S.A.

Wyjątkowość

- nie ma u nas zajęć powielanych, są wyjątkowe, jedyne, autorskie, takie co to „tylko u nas”, gdzie trzeba pomyśleć, dopasować do grupy dzieci. Nie wzorujemy się na żadnej placówce starachowickiej, nie śledzimy ich stron celem ściągnięcia pomysłu, czy też znalezienia inspiracji, co oznaczałoby brak własnej koncepcji rozwoju; nasza strona www, nasz FB nie powiela żadnych pomysłów ani sposobu przekazywania informacji naszym drogim rodzicom

Brak nudy!

– ciągle zmieniamy, wdrażamy, inspirujemy – dzieci to kochają!

Nauka i zajęcia

OFERTA

Wybierz placówkę

Zapisz się na dzień próbny

Nasze zajęcia:

Nasze zajęcia: