Czyste powietrze

Nasze pomieszczenia są wentylowane. Ilość wymian powietrza jest uzależniona od ilości osób przebywających w danym pomiweszczeniu i powierzchni pomieszczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wentylacja mechaniczna uwzględniająca odzyskiwanie ciepła z procesu wymiany powietrza. Powietrze jest oczyszczane. Dodatkowo przeprowadzamy regularne ozonowanie pomieszczeń profesjonalnym ozonatorem przeznaczonym do pomieszczeń żłobka/przedszkola.

Sprzątanie

Zatrudniamy personel sprzątający. Nasze panie dbają o porządek i czystość - pomieszczenia są sprzątane codziennie. Korzystamy z urządzeń nie wymagających stosowania chemii, a jednocześnie posiadających właściwości bakteriobójcze. Nanotechnologia zastosowana w naszych mopach i ściereczkach czyni cuda.

"Nanotechnologia - zajmuje się wytwarzaniem struktur lub elementów posiadających rozmiary w granicach od 1 do 100 nanometrów (nanometr = 1 milionowa część milimetra)

 

Bakteriostatyczność - hamowanie wzrostu i biobójczość drobnoustrojów

 

Organizm ludzki atakowany jest w sposób ciągły przez różne bakterie, wirusy, grzyby. Wszystkie te szkodliwe działania można z powodzeniem kompensować obecnością nanocząsteczek srebra, które znakomicie podnoszą efektywność osłonową bariery immunologicznej organizmu człowieka"