Klub Malucha,

Żłobek,

Przedszkole

Miejsce prowadzone z sercem i pasją

Marka Re-Re-Kum-Kum® posiada chroniony znak towarowy.

Wszystkie wykorzystywane programy autorskie są zastrzeżone i chronione prawem. Wszelkie kopiowanie bez wymaganej zgody jest zabronione.

Nowinki

Dbając o zdrowie naszych pociech każde

pomieszczenie jest dezynfekowane

profesjonalnym ozonatorem.

Każda sala zajęć oraz pozostałe pomieszczenia są sprzątane codziennie

Placówka zatrudnia pielęgniarkę dostępną dla dzieci w czasie pobytu w żłobku

Każdy pracownik żłobka jest przeszkolony z udzielania pierwszej pomocy

Zdrowie

Pomieszczenia z wymianą powietrza, rekuperacja.

Oferta 2020

zabawa

rozwój

codziennie język angielski 

n a u k a

własny plac zabaw

gabinet terapeutyczny

darmowe zajęcia dodatkowe

W naszych placówkach nie ma opłat za zajęcia dodatkowe, nie ma opłat za dodatkowe godziny, nie ma opłat za zajęcia specjalistyczne, terapeutyczne, językowe, itd.

 

Najnowsze metody pracy z dziećmi. Różnorodność zajęć rozwijających. Nauka przez zabawę. Specjalny autorski program dostosowany do wieku dzieci. Mnóstwo zajęć dodatkowych, m.in. codziennie język angielski dzięki współpracy z najstarszą starachowicką szkołą języków obcych LINGUA. W pełni wykwalifikowana kadra (wykształcenie wyższe, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, doświadczenie) - nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim zawodzie, kandydaci rzetelnie wybierani pod kątem predyspozycji do wykonywania zawodu. Bezpieczna okolica, bez dużego ruchu. Osobny plac zabaw. Nowoczesny budynek. Małe grupy. Indywidualne podejście do pracy z dzieckiem wpływające na rozszerzanie horyzontów poznawczych dziecka. Dużo zajęć sportowych, animacyjnych. Fachowa opieka logopedy, psychologa. I wiele, wiele innych – zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Staszica 25 i Kościelnej 7 , celem poznania szczegółów.

UWAGA ! NASZ PROGRAM JEST CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM I NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTYWANY W INNYCH PLACÓWKACH NA TERENIE KRAJU BEZ NASZEJ ZGODY.

Nasze placówki

Re-Re-Kum-Kum®

Żłobek Re-Re-Kum-Kum®

 

 

Zapraszamy na strone Żłobka:

Żłobek Montessori

 

Zapraszamy na strone Żłobka:

Przedszkole Językowe Re-Re-Kum-Kum z oddziałem terapeutycznym dla dzieci z autyzmem® oraz Przedszkole Montessori

Zapraszamy na stronę Przedszkola:

Szkoła Podstawowa Montessori

Zapraszamy na stronę Przedszkola:

Żłobek Re-Re-Kum-Kum®

Nowoczesność

- najnowsze metody, wykorzystanie technologii ICT, tablic interaktywnych – każda sala wyposażona jest w sprzęt do interaktywnej nauki i zabawy

Profesjonalizm

- profesjonalne podejście do kwestii sprawowania opieki, rozwoju i nauki dzięki doświadczeniu i wykształceniu Dyrektora Placówki (Pani Karolina Stępkowska), oraz najlepszej kadry – osób dla których dziecko jest najważniejsze, a swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem

Bezpieczeństwo

- bezpieczeństwo pomieszczeń dostosowanych do przepisów Sanepidu, wyposażonych w przedmioty atestowane, pomieszczenia monitorowane 24h, teren wokół podlegający ciągłemu monitoringowi, kamery nagrywające, każde dziecko jest ubezpieczone w TU Warta S.A.

Wyjątkowość

- nie ma u nas zajęć powielanych, są wyjątkowe, jedyne, autorskie, takie co to „tylko u nas”. Nie wzorujemy się na żadnej placówce, nie ściągamy pomysłów. Szukamy własnych inspiracji, własnej koncepcji rozwoju; nasza strona www, nasz FB nie powiela żadnych pomysłów ani sposobu przekazywania informacji naszym drogim rodzicom.

Brak nudy!

– ciągle zmieniamy, wdrażamy, inspirujemy – dzieci to kochają!

Nauka i zajęcia

OFERTA

Wybierz placówkę

Zapisz się na dzień próbny