Rekrutacja do Przedszkola na nowy rok szkolny 2019/20 otwiera się w dniu 01.03.2019r. Wszystkie osoby, które zapiszą dziecko do Przedszkola do 30.06.2019r. otrzymają wszystkie zajęcia dodatkowe za darmo.

Kochani Rodzice! Jeśli jesteście na tej stronie, to zapewne szukacie miejsca w Przedszkolu dla swojego dziecka. Liczba miejsc w naszej Placówce jest ograniczona. Nie tworzymy dużych grup. Jeśli jesteście zdecydowani i chcecie aby Wasze dziecko rozpoczęło przygodę z "żabkami", wypełnijcie poniższy formularz:

Poniższy formularz służy do zapisania dziecka do grupy przedszkolnej na rok szkolny 2019/20. Wysyłając formularz uzyskujecie Państwo rezerwację miejca w grupie.

*Dane są poufne i służą tylko do celów rekrutacji Państwa dziecka.

Rekrutacja do przedszkola na rok

2019/20 trwa...

 

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat naszego Przedszkola. Mądry wybór placówki spełniającej Państwa oczekiwania będzie kluczem do udanej przygody wszego przedszkolaka.

Dlaczego Re-Re-Kum-Kum?

Re-Re-Kum-Kum to nie tylko Przedszkole. To idea prowadzenia miejsca z sercem i pasją. To indywidualne podejście do dzieci. To pochylenie się nad każdym problemem - dużym , czy małym. To czas dla Waszego dziecka, czas rozwoju, zdobywania umiejętności i doświadczeń. To dobrze zainwestowany czas.

Przedszkole

 

 

Zapraszamy Państwa do Przedszkola Językowego Re-Re-Kum-Kum z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z autyzmem. Przedszkole oferuje grupy o profilu teatralno-artystycznym.

Rekrutacja do

Przedszkola

Re-Re-Kum-Kum

na rok szkolny 2019/20

 

Przedszkole Językowe Re-Re-Kum-Kum z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z autyzmem to nowoczesna, integracyjna placówka.  Nasze przedszkole jest wyjątkowym miejscem na terenie Starachowic. Jako jedyni proponujemy Państwu grupę TEATRALN0-ARTYSTYCZNĄ, a w ramach niej zapewniamy:

- cotygodniowy filmik z zajęć,          - zajęcia teatralne,

- programy autorskie,                         - przedstawienia,

- zumba,                                               - zajęcia fotograficzne,

- zaczarowany świat,                           - warsztaty ruchu scenicznego,

- audycja umuzykalniająca,                - zajęcia bębniarskie – Dotyk Afryki,

- zajęcia „ Ciekawski Przedszkolak”, czyli dlaczego sól jest słona, a trawa zielona.

Dodatkowo:

 

 

- język angielski codziennie,             - dogoterapia,

- hortiterapia,                                      - bajkoterapia,

- muzykoterapia,                                 - yoga,

- zajęcia plastyczne,                           - zajęcia muzyczne,

- zajęcia kulinarne,                             - cheerleading,

- football kids,                                     - zajęcia logopedyczne.

Dzieci z orzeczeniami

(m.in. autyzm, zespół

Aspergera), dzieci

niepełnosprawne

 

 

Dla dzieci z niepełnosprawnościami oferujemy doświadczonego terapeutę, szereg zajęć indywidualnych – m.in. logopeda, psycholog, pedagog, integracja sensoryczna, rewalidacja, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia ruchowa, pakiet na basen oraz grotę solną.

Dodatkowo zapewniamy Państwa pociechom wykwalifikowaną kadrę, nowoczesne sale, rodzinną atmosferę, profesjonalizm, codzienny kontakt oraz wsprarcie.

 

Zapraszamy do żabowa

Klub Malucha Re-Re-Kum-Kum®