Rekrutacja do Przedszkola otwarta! Wszystkie osoby, które zapiszą dziecko do Przedszkola do 30.04.2019r. otrzymają wszystkie zajęcia dodatkowe za darmo. Cena za przedszkole od 1 zł/ msc. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem tutaj:

Kochani Rodzice! Jeśli jesteście na tej stronie, to zapewne szukacie miejsca w Przedszkolu dla swojego dziecka. Liczba miejsc w naszej Placówce jest ograniczona. Nie tworzymy dużych grup. Jeśli jesteście zdecydowani i chcecie aby Wasze dziecko rozpoczęło przygodę z "żabkami", wypełnijcie poniższy formularz:

Poniższy formularz służy do zapisania dziecka do grupy przedszkolnej. Wysyłając formularz uzyskujecie Państwo rezerwację miejca w grupie.

*Dane są poufne i służą tylko do celów rekrutacji Państwa dziecka.

Wysyłając zgłoszenie, poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz”, oświadczam, że:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozpoczętymr procesie rekrutacji do Przedszkola. Proces rekrutacji jest realizowany przez Re-Re-Kum-Kum, ul. Sieroszewskiego 23, lok C, Puławy, która jest administratorem danych osobowych.

Jednocześnie oświadczam, że:

-zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, oraz do wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie;

-zostałam/zostałem poinformowana/y, iż moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do przedszkola.

-zostałam/zostałem poinformowana/y, że podanie tych danych było dobrowolne, jednakże odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości zapisania dziecka do przedszkola.

Rekrutacja do przedszkola trwa...

 

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat naszego Przedszkola. Mądry wybór placówki spełniającej Państwa oczekiwania będzie kluczem do udanej przygody wszego przedszkolaka.

Dlaczego Re-Re-Kum-Kum?

Re-Re-Kum-Kum to nie tylko Przedszkole. To idea prowadzenia miejsca z sercem i pasją. To indywidualne podejście do dzieci. To pochylenie się nad każdym problemem - dużym , czy małym. To czas dla Waszego dziecka, czas rozwoju, zdobywania umiejętności i doświadczeń. To dobrze zainwestowany czas.

Przedszkole

 

 

Zapraszamy Państwa do Przedszkola Językowego Re-Re-Kum-Kum z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z autyzmem. Przedszkole oferuje grupy o profilu teatralno-artystycznym.

Rekrutacja do

Przedszkola

Re-Re-Kum-Kum

na rok szkolny 2018/19

 

Przedszkole Językowe Re-Re-Kum-Kum z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z autyzmem to nowoczesna, integracyjna placówka.  Nasze przedszkole jest wyjątkowym miejscem. Jako jedyni proponujemy Państwu grupę TEATRALN0-ARTYSTYCZNĄ, a w ramach niej zapewniamy:

- cotygodniowy filmik z zajęć,          - zajęcia teatralne,

- programy autorskie,                         - przedstawienia,

- zumba,                                               - zajęcia fotograficzne,

- zaczarowany świat,                           - warsztaty ruchu scenicznego,

- audycja umuzykalniająca,                - zajęcia bębniarskie – Dotyk Afryki,

- zajęcia „ Ciekawski Przedszkolak”, czyli dlaczego sól jest słona, a trawa zielona.

Dodatkowo:

 

 

- język angielski codziennie,             - dogoterapia,

- hortiterapia,                                      - bajkoterapia,

- muzykoterapia,                                 - yoga,

- zajęcia plastyczne,                           - zajęcia muzyczne,

- zajęcia kulinarne,                             - cheerleading,

- football kids,                                     - zajęcia logopedyczne.

Dzieci z orzeczeniami

(m.in. autyzm, zespół

Aspergera), dzieci

niepełnosprawne

 

 

Dla dzieci z niepełnosprawnościami oferujemy doświadczonego terapeutę, szereg zajęć indywidualnych – m.in. logopeda, psycholog, pedagog, integracja sensoryczna, rewalidacja, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia ruchowa, pakiet na basen oraz grotę solną.

Dodatkowo zapewniamy Państwa pociechom wykwalifikowaną kadrę, nowoczesne sale, rodzinną atmosferę, profesjonalizm, codzienny kontakt oraz wsprarcie.

 

Zapraszamy do żabowa

Klub Malucha Re-Re-Kum-Kum®