Cennik

W naszych placówkach nie ma opłat za zajęcia dodatkowe, nie ma opłat za zajęcia specjalistyczne, terapeutyczne, językowe, itd.

_______________________________

CENNIK:

 

Klub Malucha/Żłobek - 0zł/msc*

_________________________________

* cena dla pierwszych 15 osób, które zapiszą dzieci poprzez stronę www.re-re-kum-kum.pl zakładka "Klub Malucha za 0zł". Cena obowiązuje przez okres max 2 lat. Oferta dla dzieci w wieku 1-3 lat.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

CENNIK:

Przedszkole Językowe Re-Re-Kum-Kum z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z autyzmem oraz Przedszkole z elementami Montessori:

- 200 zł/msc

- 0 zł/msc*

* cena dla dzieci z orzeczeniami (plus w cenie wszystkie zajęcia z orzeczenia, darmowa diagnoza potrzeb dziecka, dostęp do wszystkich specjalistów, m.in. logopeda. psycholog, terapeuci różnych specjalizacji)

___________________________________________________________________________

 

Ubezpiecz dziecko

Rodzic samodzielnie ubezpiecza dziecko. Żłobek/Przedszkole nie pośredniczy w ubezpieczeniu dziecka. Są cztery warianty ubezpieczenia - każdy może wybrać DOWOLNY WARIANT. Klikając w link każdy sam dokonuje zakupu i poprzez stronę zgłasza roszczenia samodzielnie. Jeżeli klikając na link, strona nie otwiera się samodzielnie, należy skopiować link i wkleić w pole gdzie wpisuje się adres strony:

https://twojedziecko.aviva.pl/?token=5BB8CE923B475E55A120D8C5A4F3C956102DC30B